,,Podívej, co jsem našel?''
Zdroj: http://moderndogmagazine.com/articles/look-what-we-found/101569

,,Podívej, co jsem našel?“

Udržet vašeho psa dlouhé uši z jeho jídlo s Buster IncrediBowl ($ 15)! Tento inovativně navržen jídlo jídlo má užší otvor, který umožňuje hlaveň svého psa ke vstupu, ale zachovává si uši pohodlně z mísy. Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze. Výsledkem génius? Chudší na večeři a pes, který nesmrdí jako jeho večeři!
The X-pneumatik Balls ($ 8) z Pet Qwerks jsou odolné hračky tvarované z dvojice propojených malých pneumatik-snadno se valí a načíst, s nekonečné množství zábavy, aby se měl díky přiložené rolničky, blikající světla, nebo zvířecí zvuky (slon , kohout, kozy a další) -vyberte variantě, že Stokes svého psa pro super-odolnou hře!
Miluju to! Chmýří & Tuff Edsel Elephant toy ($ 25) je odolná, ultra-plyš, a šílený roztomilý! Dvojité švy, silný síťoviny vnitřní obložení a křikloun (který pohodlně nezní jako polnice sloní) z něj činí oblíbenou prázdno!
Nyní pro veškeré míčové-šílený psy! GoDogGo načtení stroj ($ 140) nyní přichází v Junior model pro menší plemena! S dálkovým nebo psí řízené hry a nastavitelnou odpalovací vzdálenosti, můžete použít tento automatický kulový spouštěč uvnitř i venku pro non-stop zábavu!
Toto úžasné balíček all-in-one klikr-trénink ($ 50) z Dog Gone Good Clicker Company zahrnuje Treat n remorkér frisbee Flyer, tři styly clickers a zápěstí cívek a všechny druhy pohodlí, aby se vaše psí výcvik režim úspěch ! Dokonce si můžete přizpůsobit jim jméno svého psa!
Jak roztomilé to je to ručně vesta představovat denim batoh navržen? Tato konstrukce Mister Migs ($ 65) umožňuje, aby Vaše štěně provést vlastní pamlsky nebo hračky a vypadat dobře to dělá!