Jak přimět psa, aby se smál?
Zdroj: http://moderndogmagazine.com/articles/how-make-your-dog-laugh-really/103889

Jak přimět psa, aby se smál?

Ještě psi Úsměv?
V myslích většiny lidí, což je ekvivalent psa usmíval se, když se vrtěl ocasem. Ale je tu vlastně jedno psí výraz obličeje, který se blíží tomu, co máme na mysli s úsměvem u lidí. V tomto výrazu, lehce otevřel čelisti odhalit jazyk psa kladení přes přední zuby. Často oči vzít na kapkovitého tvaru ve stejné době, jako by se vytáhl nahoru mírně na vnějších rozích. Jedná se o neformální výraz, který je obvykle vidět, když je pes uvolněný, hraní, nebo se ovlivňovat společensky, zejména u lidí. Ve chvíli, kdy se zavede jakákoliv úzkost nebo stres, pes ústa se zavře a vy můžete již vidět na jazyku.

Psi jsou také schopny se smát, a to obvykle tak učinit, když si děti hrají. Psí smích začíná psí ekvivalent s úsměvem, ale také obsahuje zvuk, který je podobně jako funění. Před několika lety, živočišných behaviorista Patricia Simonet v Sierra Nevada College u jezera Tahoe zaznamenal ty zvuky, zatímco psi hrál. Na analýzu nahrávky, zjistila, že se jednalo o širší rozsah frekvencí než běžné psí funění. V jednom experimentu, Simonet si všiml, že štěňata dováděl k radosti, když slyšel nahrávky těchto zvuků; v jiném, byla schopna prokázat, že tyto stejné zvuky přispělo ke zklidnění psů v útulku.

Jak si vyrobit váš pes Laugh
Lidé mohou napodobovat zvuky psího smíchu, ale to trvá vědomé sledování tvaru úst, aby si právo zvukový vzorek. Produkující pes smích správně může váš pes sedět, vrtí ocasem, přiblíží vás z celé místnosti, a dokonce i smát spolu.

Round tvé rty mírně, aby se „hhuh“ zvuk. Poznámka: Zvuk musí být bez dechu s žádným skutečným vyjadřovat, což znamená, že pokud se dotknete své hrdlo a zároveň bude tento zvuk, neměli byste cítit vibrace.
Použijte s otevřenými ústy usměvavý výraz, aby se „hhah“ zvuk. Opět platí, že dýchat zvuk; že to není hlas.
Kombinují kroky jeden a dva vytvořit psí smích. Mělo by to znít jako „hhuh-hhah-hhuh-hhah.“
Snad nejběžnější nesprávný výklad chování psa je založena na mýtu, že pes vrtěl ocasem je šťastný a příjemný. Ačkoli některé ocasní vagóny jsou spojeny se štěstím, ostatní mohou signalizovat strach nebo dokonce upozornění, že se chystáte být pokousán.

postavení ocasu, konkrétně výška, ve kterém se koná, slouží jako emocionální metru. Pokud je ocas držen ve střední výšce, pes je uvolněná. Vzhledem k tomu, pozice ocas se pohybuje nahoru, je to znamení, že pes je stále více ohrožuje, se svislou ocasní být jasně dominantní signál význam: „Jsem šéf tady.“
Stejně tak štěká říkají hodně o tom, co váš pes myslí. Nízko posazený zvuky (vrčení), aby zvíře zdát velké a nebezpečné; oni obvykle označují hněv a možnost agrese. Pronikavý zvuk znamenat opak, žádost musí být umožněno, aby se přiblížily nebo signál z velkého psa říká: „Je to bezpečné přiblížit.“