2 věci, které pomohou trávení vašeho psa
Zdroj: https://www.petstuff.com/new-blog/2016/11/30/d1xne8jolbz22epkpt5qkshdnnor4f

2 věci, které pomohou trávení vašeho psa

Stalo se to na každého; všichni jsme měli nemocného psa. Nikdy to není legrace, když je chudý čokl trpí podráždění břicha. S cílem udržet trávicí procesy vašeho psa běží hladce, vše, co musíte udělat, je přidat trochu více vlákniny do svého jídelníčku! Zní to jednoduše, a to proto, že to je. Nejenom, že přidání vláknitých trávicí doplňky do jídelníčku vašeho psa zabránit jim v mnoha otázkách žaludku, ale jsou také šikovná věc, mít po ruce v případě jakýchkoliv mimořádných událostí, jako když návštěvníci krmit vašeho psa zbytky od stolu, nebo spolknout něco, co nedává‘ t sedět dobře s nimi.
Pes jíst pumpkin.jpg
Dva z našich nejoblíbenějších trávicích doplňků jsou Make-up dýně Blend by Nummy Tum Tum a Dr. dýně, která je vyrobena podle Fruitables. Nummy Tum Tum je Pamperin dýně směs má all-přírodní směs dýně, jablka a brusinky. Tyto tykve jsou pěstovány hrdě tady v USA z A! Přidání větší pohodlí tohoto hvězdné doplněk je praktický-dandy resealable balení, což umožňuje Make-up dýně Blend, aby se těšil v průběhu několika různých příležitostech.

Fruitable Dr. Pumpkin pomáhá nejen bříško potíže vašeho čokl, ale to také funguje jako fantastický nízkokalorickou léčbu. Na pouhých 68 kalorií za poháru, Dr. dýně je ideální nízkokalorický dezert, který je určitě dát svého psa, že plná pocit máme všichni rádi mají. Kromě přínosů z rozpustné a nerozpustné vlákniny, které pomáhají s pravidelnými pohyby střev, Dr. Pumpkin také zázvor – silný přirozenou podporu, která pomůže s nevolností, žaludeční nevolnost a průjem.

Zda jste či nejste použít Nummy Tum Tum je Make-up dýně nebo Fruitable Dr. dýně, budou tyto dýně založeno výživové doplňky pomůže váš pes má nejzdravější zažívací možné udržet věci hladký a pravidelný systém.