Nosit kostým, nebo nenosit, to je oč tu běží
Zdroj: http://www.marshallpet.com/blog/to-costume-or-not-to-costume-that-is-the-question

Nosit kostým, nebo nenosit, to je oč tu běží

Je to, že roční době, kdy lidé a jejich čtyřnozí kamarádi shazují každodenní personas stát něco, co nejsme na krátkou dobu. Ale jak vnímaví jsou domácí zvířata na sobě kostýmy? Pojďme se podívat na prvních třech nejoblíbenějších domácích zvířat v Americe a jak se měří, když je čas se oblékat.

„Nosíme tyto oblečení každý den. Vážně.“
Psi: Někteří psi žijí na výsluní. Oni vyhřívat v pozornosti a bude hrdě prutu své věci v poslední Halloween módy. Mnoho majitelů psů trvají na tom, že jejich psí společníci nyní oblékání a těšíme se na to s velkou chutí. Samozřejmě, že psi, kteří jsou zvyklí na sportovní svetry a svrchního oblečení, jsou mnohem pravděpodobnější, že tolerovat kostým, když je to go-čas. Na druhou stranu, pes, který nikdy nebyl požádán, aby nosit oblečení nemusí být tak tolerantní. Ať tak či onak, ujistěte se, že váš mazlíček se používá k jejich kostýmu s dostatečným předstihem před Halloween. Tímto způsobem nebudou muset starat o kostýmu vedle extra stres dovolená může přinést.

„Někdo zaplatí za to. Draze zaplatit.“
Kočky: Kočky obecně nejsou fanoušci kostýmů. Rozhodně výjimky existují … ale je tu důvod, proč nevidíme příliš mnoho Kitty Kostým popírá, v tomto ročním období. Nebo kdykoliv během roku. Fretky: Jedna z radostí fretky vlastnictví je oblékání svůj chlupatý kamarád. Když přijde k úspěchu Vaše najetých kilometrů se mohou lišit. Některé fretky jsou mnohem tolerantnější dekorace a ozdoby než ostatní. Noví vlastníci fretky často obdivovat obrazy fretek v kostýmu. „Jak se vám je sedět takhle, takže si můžete vyfotit?“ oni se ptají. A to je přesně ten trik – aby si je klidně sedět jen podíváte dostatečně vyfotit. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že budou vykroutit kostýmu v krátké době. Ale to vše je součástí zábavy! Počínaje fretka mladý a dostat ho použít k costuming a pozornost, který je dodáván spolu s ním je solidní strategie.

„Nelíbí se ti můj cosume? Pak bzučet pryč!“
Zda nebo ne jste se rozhodli dostat svého domácího mazlíčka do kostýmů hry letošního roku, si uvědomit, že Halloween může být strašidelné čas pro chlupaté společníky. Zde jsou čtyři tipy, které mít na paměti při hodina duchů:

Udržujte váš mazlíček mimo dosah dětí pobíhají v kostýmech. Cokoliv, co klapky, jiskří, wiggles nebo jinak zastrašuje vašeho domácího mazlíčka, je důvodem k obavám, protože vystrašilo zvíře by mohl utéct nebo dokonce štípnutí.
Držet sladkosti mimo dosah domácích mazlíčků. Tohle je nasnadě – ale věnovat velkou pozornost! Zvlášť, když jsou kolem děti.
Ujistěte se, že kostým vašeho domácího mazlíčka není omezující. Špatně padnoucí kostým může způsobit zranění, a Halloween je přeplněná noc kliniky nouzové zvíře péče.
Udržujte váš mazlíček bezpečně uvnitř. Pokud váš mazlíček měl utíkat, Halloween je chaotická noc se rozhlížel po okolí a policie bude příliš zaneprázdněná, aby vašeho domácího mazlíčka pozornost, kterou by mohl dostat na normální večer.
Jen s trochou plánování a předvídavosti, vy a váš mazlíček žít šťastný a bezpečné Halloween. Bavte se, a ujistěte se, že po nějaké fotky pro nás!