Cestování s vaším malým mazlíčkem
Zdroj: https://marshallpetdeals.com/collections/travel-accessories/products/front-pack-for-small-pets?variant=17591024070

Cestování s vaším malým mazlíčkem

Ať už jste s krátkou procházku do parku nebo na cestách do zahraničí, je důležité vědět, jaký typ nosiče vyhovuje vašeho domácího mazlíčka nejlepší. A můžete jistě získat kvalitní rameno tašku nebo valivý tašku bez vyprázdnění vašeho bankovního účtu – stačí si přečíst Marshall Přední Pack nebo Marshallova Wheelie Tote na naší úzké-out webové stránky, MarshallPetDeals.com. Oba jsou robustní a skvěle hodí pro malá domácí zvířata, a oba jsou velmi cenově dostupné!
Takže, co hledat v vláčet nebo kolový nosič? Začněte tím, že zná váhu vašeho domácího mazlíčka. Často se majitelé domácích zvířat jsou ohromeni design, a zapomínají vzít v úvahu, že jejich mazlíček může převážit schopnosti nosiče. Když se to stane, důraz na švech vyskytuje a může být bezpečnostní problém, nemluvě o stresu váš mazlíček může dojít z bytí v těsné blízkosti.
Dopravci budou valit jinak se zvířetem na palubě. Pokud je to možné, snaží se vzít si testovací jízdu se svým miláčkem. To vám pomůže učinit správné nákup cestovní doplněk pro vašeho domácího mazlíčka.
Větrání je také důležité. Ujistěte se, že průduchy alespoň na dvou protilehlých stranách nosiče, toto zajistí dobrý průtok vzduchu a snadnější dýchání pro vaše chlupaté společníka.
Bezpečnostní spony jsou další pěkná vlastnost, protože zabezpečení vašeho domácího mazlíčka, pokud potřebujete otevřít dopravce bez vytvoření únikovou cestu. Podívejte se na nosiči s klipy ušitých přímo.