5 nápadu na dárek pro fretku
Zdroj: https://marshallpetdeals.com/collections/ferretcostumes/products/holiday-antlers?variant=10986881798

5 nápadu na dárek pro fretku

Pro mnohé z nás, naše fretky jsou rodinní příslušníci, a není nic, co bychom neměli dělat za ně. Ať už jste nakupování pro fretky, nebo člena rodiny se fretka, nemůžete jít s některou z našich deset nejlepších dárků pro fretky špatně. Jsou také ideální pro svátky, narozeniny a jakýkoli jiný dar dávat příležitost!

1. dovolená Antlers

Vybavte se fuzzies ve slavnostní Holiday Antlers a nechat je vstoupit do Falešná hra v této sezoně.

Bear Rug
2. Bear Rug
Ideální pro fretky a malá domácí zvířata, vaše nejasný zůstane útulný v tomto multifunkčním Bear Rug. Mohou zdřímnout uvnitř nebo si zahrát skrýt-n-usilovat o tomto plyšový koberec.

Santa Suit
3. Santa Suit

Klasický Santa Hat a límec bude dělat to nejlepší čas roku to Vánoce. To zahrnuje límec a samostatnou klobouk s elastickým páskem.
Pack-N-Go
4. Zabalte N-Go-Backpack

Tento šikovný batoh slouží ke dvěma účelům; třímající svého domácího mazlíčka a řízení dodávky vašeho domácího mazlíčka. Hlavní prostor je odvětráván pro optimální proudění vzduchu. Zip úložný prostor pojme potravinářského PET, pytle na odpad, olovo, a hraček.
5. Pop-N-Play koule Pit

Fretka bude milovat skákat dovnitř a ven z díry a tunelování přes barevné míčky v této koule Pit. Vynikající pro více fretky a jiných drobných domácích zvířat, jako jsou morčata, potkany a činčily. Dvojice s naší Super Thru-Way tunel pro větší zábavu.