V jakém věku je dobré první stříhání psa?
Zdroj: http://www.thatpetblog.com/wp-content/shower.jpg

V jakém věku je dobré první stříhání psa?

Tady v tom, že Groom pokoje, často získat spoustu otázek týkajících když je dobrý věk pro spuštění grooming štěně? Nyní, když Vánoce jsou u konce a mnoho štěňata dostaly jako dárek myslel jsem si, že by bylo dobré místo pro start.

V jakém věku mohu začít se Moje štěně
Oficiálně je nejlepší počkat, až vaše nové štěně je 8 týdnů, a může opustit svou matku než se domníváte, dostat je upravovaná. Jakmile se štěně byla zavedena do svého nového domova a navázala vztahy s novým majitelem mohou přemýšlet o získání štěně upravený. Že ženich Room doporučuje již od věku 12 týdnů. Úplně první péče jmenování je úvodem do štěně a majitel na světě se připravit. Štěně s být zavedena do lázně, sušení foukáním, nehty výstřižek, a mírné ořezávání. Nedoporučujeme s štěně být dána plná ostříhat napoprvé, který se připravuje. Důvodem je budete nutit štěně v klidu a musí být manipulováno po dobu 1,5 hodiny. To je hodně požádat o štěně. To by bylo jako ptát Jeden rok staré dítě sedět bez hnutí, chození na záchod, nebo hrát se všemi hračkami po dobu 45 minut. To je důvod, proč jsme jen to, že základy pro štěňata nejprve ženich. Koupem jim pomalu vysušte, výbava nehty, čalounění kožešinu z celého jejich oči, polštářky, a kolem sanitární oblasti. To je asi vše, co zvládne. Štěně bude představen s nůžky kolem obličeje, které mají držet stále, zatímco podložky na nohy jsou oříznuty. V závislosti na tom, jak se štěně reaguje na první grooming můžeme doporučit dělá tento typ ořezávání ještě jednou před plným účesu. Čím více pohodlnější štěně se stane s tím, že vyřizuje čeledín a jsou na stole, a ve vaně, tím lépe štěně se stane, když vyrostou.

View SimilarView Podobné
Co můžete udělat, aby pomohla?

To se stává obtížnější ženicha štěně, které je 6 měsíců starý poprvé než 12 týdnů staré štěně. 6-month-old již vytvořil strach a agresi. Například, bylo by to jako s 5-leté dítě a jejich uvádění do školky bez disciplíny a zkušeností v předškolním a dodává jim klidně sedět a zvednout ruku, když vyzval učitelem. V tomto okamžiku v životě štěněte v případě, že vlastník nebyl prepped štěně s libovolným typem grooming; kartáčování, česání, nebo stříhání nehtů. To dělá rolba práce téměř nemožné, aby se štěně jim věřit a užívat si připravit.

Vše o výcviku

Doma se připravit, je také velmi důležité mít štěně zvykne na česání, a užít si své zkušenosti na tvarovací sada. Různé typy srsti vyžadují různé nástroje. Naše tvarovací sada jsou velmi ochotni odpovídat na otázky a ukázat vám nástroje, které jsou vhodné pro vaše štěně. Jeden z největších mylných představ o štěňata a česání je, když se změní z dorostu kabátu do dospělosti kabát. Tentokrát v životě štěněte je nezbytné zachovat tak, aby srst není mat. Obvykle štěňata získat jejich dospělý kabát kolem šesti měsíců věku. Štěně srst na některých plemen nebude prolita a stane zamotaný v dospělém srst, ne-li kartáčovaný pravidelně. Zeptejte některého z našich groomers pokud vaše štěně začal tuto etapu v životě, nebo pokud tato situace může nastat, aby přechod mnohem pohodlnější.